רויטל לב, לתרגל את העוצמה שלך

תתחברו לכוח האלוהי שבתוככם ולשמחה שבכם ורק אז גשו לדבר שאתם רוצים לעשות.

רויטל

איזה כייף שאתם כאן!

הי אני רויטל

מעבר להיותי אמא לשלושה בנים מדהימים, אני מגדירה את עצמי כתלמידה נצחית, סקרנית ורוצה להבין איך החיים עובדים בכדי שיעבדו עבורי הכי טוב שאפשר, מהוות נוספת שלי היא האהבה ללמד, אני רואה עצמי כמורת דרך – אוהבת ללמד את כל מה שאני אוהבת ללמוד, אני נהנית ללמד כמו שאנשים נהנים לשתף כל דבר טוב שקורה להם ולספר לכולם כמה הוא טוב, אני מתמלאת שמחה לשתף ולחלוק את ההבנות שלי ואת מה שעובד עבורי כל כך טוב.

שנים רבות חיפשתי תשובה איך להפוך את החיים קלים ומהנים יותר, הרגשתי שיש שמשהו שאני צריכה להבין בכדי שהחיים יתחילו לזרום עבורי, קראתי כל ספר רוחני שמצאתי, לפעמים גם מספר פעמים. וככה בתשוקה גדולה חקרתי ולמדתי מהמורים מובילים בעולם על הקשר בין הגוף הנפש והרוח, למדתי אימון הוליסטי ברידמן, הנחיית סדנאות באוניברסיטה הפתוחה ונסעתי בעולם לסדנאות שונות בכדי ללמוד מהטובים ביותר איך הופכים מחשבה למציאות.

בין המורים שאהבתי ולמדתי לאורך הדרך אציין בהוקרת תודה גדולה את סאניה רומן, דולנלד וולש, אקהרט טולה, דון מיגל רואיס, ביירון קיטי , למדתי גם ממטפלים גדולים כמו ד"ר ווין דייר, ד"ר מייקל ניוטון, ד"ר בראיין ל. וייס וכמובן מד"ר ג'ו דיספונזה שמעביר הסברים ותאוריות מדעיות שמשלימות ומאוששות את הידע הרוחני – פשוט מרתק!

בשנים האחרונות המורים האהובים עלי הם מדריכים הרוחניים בשם אברהם היקס שמעבירים מסרים דרך אישה מופלאה בשם אסתר ואת הדרך שלהם בשילוב כל הידע שצברתי עם השנים אני מלמדת, בגישה מדהימה של רוחניות מעשית פרקטית שמביאה הקלה ושמחה לחיים ומלמדת בפשטות ובבהירות איך ליצור מציאות ואיך לנהל את המחשבות שלנו במקום שהן ינהלו אותנו ואיך המחשבה עוזרת לנו ליצור את מציאות באופן מודע ומכוון, ואיך ניתן להיות ולעשות ושיהיה לנו כל דבר שנרצה בדרך של שמחה וחיבור פנימי לחלק הגבוהה שאנחנו.

הצטרפו לרשימת התפוצה שלי

הדיל הוא כזה – אתם תשאירו לי כאן את המייל שלכם, ואני אשלח לכם פוסטים מעניינים

גלילה למעלה