one-on-one2

מפגשים אישיים

במפגשים אישים אני אלווה אותך בהתבוננות על המחשבות שמפריעות לך, אעזור לך להבין איך את יוצרת של חייך, נבדוק יחד את המחשבות ואמונות שתומכות/מפריעות ביצירה שלך. כך שתביני מה את משדרת ואיך את יכולה לדייק את מה שאת משדרת.
תלמדי בקלות לשנות מחשבות ואמונות בכדי ליצור את מה שאת כן רוצה לחוות וליצור בחייך, על ידי תשומת לב לניאנסים ולדקויות, שבשגרה היומיומית שלך שאת כרגע לא שמה לב אליהם, מתוך ההרגל לחשוב בדרך שלך. 

אני אעזור לך להכיר בעוצמות ובכוחות שלך ובחיבור שלך לבריאה. תביני כמה כוחות עומדים לצידך בכל רגע ובכל שניה שמחים בך ומלווים אותך כל הדרך לאן שאת רוצה להגיע – את תלמדי את עצמך, בעזרת התובנות שבהן אאמן אותך, כמה את מיוחדת וכמה את יכולה להיות מדוייקת ביצירה של חוויות החיים שלך.

אפשרי שנתמקד בתחום אחד בחייך ונתעמק בו לידי שיפור משמעותי נתעמק באמונות שמוצרו אצלך בהקשר ונבנה אמונות חדשות שיתמכו בך, את הכלים והתובנות שתרכשי תוכלי ליישם בכל תחום אחר בחייך. או שזה יהיה פשוט לימוד פרטי אישי של כל התובנות ובכל מפגש נתבונן במה שעלה השבוע בכדי לקבל דיוק בהירות ופרספקטיבה רחבה יותר על האופן שבו את מיישמת את התובנות.

סדנה קבוצתית

בסדנה נלמד חוקים אוניברסליים שלפיהם עובד היקום שלנו, נבין בצורה חדשה ועמוקה שלושה עקרונות בסיסים משפיעים על כל ההתנהלות שלנו בחיים:

  1. אנחנו לא רק הגוף הפיזי שאנחנו רואים ונוגעים בו – יש לנו חלק נוסף וחשוב שלא לימדו אותנו  להתיחס אליו והוא מאוד משמעותי לאיכות חיינו וליצירה שלנו.
  2. נתבונן לעומק על החוק הפיזיקאלי – דומה מושך דומה, ברמה הכי הכי עמוקה  ופשוטה שהיא היא המקור לכל מה שקורה כרגע בחיינו.
  3. מערכת הרגשות שלנו- נתבונן במערכת הזו כמערכת הנחיה שעוזרת ליצירה שאנחנו רוצים ליצור, נבדוק עם עצמנו מה קורה כרגע מבחינה ריגשית בכל היבט בחיינו ואיך אפשר להתקדם משם – התבוננות שמביאה איתה כל כך הרבה הקלה והבנה מחודשת על המצבים והתמודדויות.

עוד בסדנא:

  • אמונות קולקטיביות והשפעתם על חיי היומיום שלנו, נתבונן בהן ונשחרר אותם לאט לאט מאיתנו.
  • נלמד את השלבים ליצירה מודעת – ונתאמן המון על השלב הכי חשוב והכי שמאתגר אותנו.
  • נתאמן במדיטציות וטכניקות נוספות, לאמן את עצמנו לנהל את המחשבות שמגיעות אלינו במקום שהן ינהלו אותנו.
group2
ערב השראה, רויטל לב

ערב השראה

בערב הזה נתמקד באספקט אחד בחיינו ונתבונן בו עם תובנות רוחניות עמוקות שאני מלמדת בהשראת אברהם היקס.

  1. אנחנו לא רק הגוף הזה אנחנו בנויים משני חלקים של רוח ומיינד ואנחנו רוצים להשתמש בשני החלקים בכדי לשפר את איכות חיינו. המיינד בודק מה הכי טוב לנו, מה אנחנו רוצים לחוות או ליצור. והרוח מעוררת בנו את ההשראה ומובילה אותנו בדרך לשם בעזרת המבט הגבוהה שלה על הדברים. כשאנחנו לא בקשר עם ההשראה הזו החוויה היא שצריך לעשות מאוד בכוח שאנחנו לבד וצריך לדחוף.
  2. דומה מושך דומה – המחשבות שאנחונו חושבים מושכות עוד ועוד מחשבות באותה האנרגיה או התדר וככה נוצרת בתוכנו הרגשה – איך בוחרים לאיזה מחשבות ניתן את הפוקוס זה הכוח שיש לנו 
  3. רגשות – מערכת הנחיה המשוכללת שלנו כשמתבוננים על רגש כסמן למקום שאנחנו נמצאים בו כרגע – בדרך לאן שאנחנו רוצים להיות בו – הרגש תמיד יסמן לנו אם אנחנו מתקרבים או מתרחקים מהיעד. אינפורמציה חשובה כל כך להבין מה התדר שלנו ומה אנחנו מושכים עכשיו.

על רקע ההבנות הללו נתבונן בכל פעם בנושא אחר בחיינו – שפע, מערכות יחסים, גוף, בריאות, ילדים, מוות, זוגיות ועוד.

יש שאלות?
רוצים לתאם פגישה?

לקוחות ממליצים:

"

"

רויטל לב, לתרגל את העוצמה שלך

הצטרפו לרשימת התפוצה שלי

הדיל הוא כזה – אתם תשאירו לי כאן את המייל שלכם, ואני אשלח לכם פוסטים מעניינים

גלילה למעלה